Aliko Imagination powraca z autorskim projektem prezentując nam nowe, świeże spojrzenie na muzykę. EP BE PRO DICK AGAIN charakteryzuje się unikalnym brzmieniem a każdy utwór jeszcze bardziej zachęca do zgłębienia całej twórczości Aliko Imagination.

Aliko Imagination, czyli Producent Muzyczny, Sound Designer. Członek Kolektywu Muzycznego – Phuture Collective (USA) oraz producent związany z projektem Sounds of Red Bull. Absolwent AHE w Łodzi kierunku Produkcja i Realizacja Muzyki. Wielokrotny laureat międzynarodowych konkursów dla Producentów Muzycznych (m.in Red Bull BC One Perfect Beat Challenge). Muzyka jest jego życiową pasją, w swojej twórczości kładzie nacisk na kreatywność, oraz na dostarczenie słuchaczowi dźwięków których dotąd nie słyszał.

Nowe wydanie producenta może spodobać się miłośnikom muzyki elektronicznej i wpasować się w pewną niszę. Słychać tutaj dużo kreatywnych, niekonwencjonalnych i nieoczywistych rozwiązań, przez co produkcjom może być ciężko przedostać się do mainstreamu, tym bardziej że jest to muzyka instrumentalna. Artysta zabiera nas w podróż po nieodkrytych zakamarkach muzycznych. Pod względem technicznym każdy utwór jest dopracowany i profesjonalnie wyprodukowany, warto więc odpalić nowe wydanie Aliko na słuchawkach i dać się ponieść wyobraźni! 

Aliko Imagination tworzy swój świat i jego propozycja muzyczna jest zupełnie inna od dzisiejszej muzyki popularnej. Można powiedzieć, że “BE PRO DICK AGAIN” brzmi jak przyszłość. Być może producent serwuje nam nurt muzyczny, który niedługo zostanie doceniony przez szeroką publiczność? Posłuchajcie i sprawdźcie! 

Album BE PRO DICK AGAIN składa się z następujących utworów:

  1. BAMBOO POWDER
  1. TENSIION
  1. ALL THE PEOPLE IN THE WORLD
  1. MENTAL RIDER