Wokalistka prezentuje swoją najnowszą kompozycję “Powrót do Przeszłości”. Piosenka ta wibruje optymizmem, a dwujęzyczny tekst (polski i włoski) dodaje jej wyjątkowego charakteru. AsineD przenosi słuchaczy w podróż sentymentalną do przeszłości, jednocześnie przekazując przesłanie o naszej mocy zmiany biegu życiowych wydarzeń. Dwujęzyczny refren nadaje kompozycji dodatkowej głębi, przyciągając uwagę słuchaczy.

AsineD to artystka o niepowtarzalnym stylu, która zdobyła uznanie odbiorców unikalnym połączeniem muzyki polsko-włoskiej. Jej najnowszy utwór zatytułowany “Powrót do Przeszłości” przenosi słuchaczy w magiczną podróż przez czas, łącząc przeszłość z teraźniejszością, a sama artystka perfekcyjnie splata kulturę polską i włoską. Piosenka AsineD nie tylko oddaje hołd stylowi retro, ale także wprowadza świeży i nowoczesny oddech do współczesnej muzyki Italo disco. 

W 2017 roku Denisa, znana pod pseudonimem AsineD, rozpoczęła swoją muzyczną przygodę na platformie YouTube. Jej debiutancka wersja „Despacito” wykonana w pięciu językach zdobyła ogromną popularność i uczyniła ją pionierką wśród twórców coverów w wielu językach tworząc tzw. covery językowe. Od tamtej pory kontynuuje tę fascynującą tradycję, prezentując autorskie interpretacje przebojów w różnych językach.

AsineD to jednak nie tylko utalentowana wykonawczyni coverów językowych. Artystka tworzy również własne kompozycje z gatunku muzyki Pop/R&B, takie jak: “Z Tobą mogę iść przez świat”, “Pierwsza i Ostatnia”, czy “Pociąg do Nieba”. Jej utwory wyróżniają się nie tylko pełnym energii brzmieniem, ale także wyjątkową polsko-włoską mieszanką, którą zręcznie wplata w teksty swoich piosenek. AsineD to artystka, która nieustannie eksploruje granice muzycznej kreatywności, a jej twórczość zdobywa coraz większe uznanie.

AsineD: Muzyczna tłumaczka gwiazd

AsineD realizuje się nie tylko w świecie muzyki. Jej umiejętności w tłumaczeniu konsekutywnym języka włoskiego zyskały uznanie podczas międzynarodowych spotkań z takimi światowymi artystami muzyki włoskiej jak Eros Ramazzotti, czy Gazebo. 

AsineD jest doświadczoną lektorką języków obcych oraz tłumaczem języka włoskiego. To właśnie dzięki swojej wszechstronności, młoda wokalistka doskonale odnajduje się zarówno w dziedzinie muzyki jak i językoznawstwa. Jej unikalne zdolności stanowią nieocenioną wartość, umacniając jej pozycję jako artystki o różnorodnych talentach.

„Powrót do Przeszłości”: część 2 Italo Disco?

Klasyką odrodzonego Italo Disco jest utwór „Powrót do Przeszłości”. Ten gatunek, popularny w latach 80., ponownie nabiera życia dzięki świeżym interpretacjom artystów, w tym włoskiego zespołu The Kolors oraz, rzecz jasna, AsineD. Jej korzenie we włoskiej kulturze harmonijnie splatają się z polskim brzmieniem, kreując ciekawą i pełną zapału kompozycję, która z pewnością przypadnie do gustu fanom ulubionych dźwięków młodości.

AsineD: Serduszko puka w rytmie … polsko-włoskim!

AsineD to artystka o wielu obliczach – wokalistka, poliglotka i tłumaczka – tworzy ciekawe dzieła muzyczne, dzięki czemu wyłamuje się spośród innych wykonawców. Jej utwory, choćby ten ostatni pt.: „Powrót do Przeszłości”, doskonale obrazują, jak płynnie łączy dwie kultury i posługuje się dwoma językami (polskim i włoskim). Można powiedzieć, że to dopiero początek wyprawy muzyczno-językowej, na którą zabiera nas AsineD. To również kolejne zjawisko, które potwierdza, że młoda wokalistka dysponuje inspirującą siłą, którą chce dzielić się ze światem.

Teledysk do utworu: https://youtu.be/_OLeaN8aT74