‘’Spójrzmy na świat jasnym spojrzeniem i wyrzućmy szkodliwe wspomnienia ze swej głowy!’’

Czy ten fragment brzmi zachęcająco? Czy to już czas uporządkować swoje codzienne sprawy?

Jeśli poszukujecie lekkich, symbolicznych, a zarazem motywujących utworów to nie mogliście trafić lepiej! ‘’Remont w głowie’’ to pierwszy singiel GOSKI, który charakteryzuje się akustycznym akcentem oraz poetyckim tekstem. Bajeczne brzmienie, czarujący nastrój, czyli absolutna sielanka dla fanów muzyki indie folkowej!  

GOSKA to wokalistka i autorka piosenek. Przez wiele lat śpiewała pieśni wielogłosowe, aby odkryć, że najpełniej wyrazić może swoją aktywność muzyczną akompaniując sobie na gitarze bądź ukulele, a zawodowe pisanie tekstów zamieniła na tworzenie słów i melodii swoich utworów. Delikatny wokal w połączeniu z dźwiękami ukulele stanowią kwintesencję jej twórczości. Tekst utworu “Remont w głowie” niesie ze sobą unikalne przesłanie. Uwagę przykuwają liczne, metaforyczne frazy. GOSKA w bardzo subtelny sposób przekazuje nam rady i wskazówki dotyczące życia. Zachęca do działania i wskazuje ważne aspekty naszej codzienności, takie jak emocje, wiara czy nadzieja.

Zaskakującym aspektem twórczości wokalistki są również barwne teledyski. ‘’Remont w głowie’’ został nagrany w technice animacji poklatkowej, w którym GOSKA daje się poznać nie tylko jako songwriterka i ukulelistka, ale też ilustratorka. Baśniowy motyw oraz wymalowana akwarelami sceneria sprawiają, że cały wideoklip jest bardzo oryginalny.

Odbiorcy dzięki malowniczym teledyskom mają okazję bliżej poznać GOSKĘ oraz jej twórcze zdolności. Z opisu pod filmem dowiadujemy się, iż został w całości zilustrowany przez samą wokalistkę! 7 dni malowania akwarelami, 240 ruchomych elementów, ponad 1700 klatek wykorzystanych w teledysku i 20 godzin zdjęć – to tylko ogólny zakres prac nad klipem!  

GOSKA na pewno stanie się inspiracją dla miłośników spokojnych, sentymentalnych kompozycji. Utwory wokalistki są bardzo wartościowe, dzięki czemu każdy z odbiorców może znaleźć odpowiednie przesłanie dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z twórczością artystki bo nie tylko ten jeden singiel znajdziecie w sieci!