Cieszący się dużą sympatią wśród fanów zespołu singiel „Kino”, doczekał się wypatrywanej przez słuchaczy wersji koncertowej. To propozycja wprost idealna dla wszystkich, którzy lubią w pełni zanurzyć się w muzyce, poczuć jej ciepło, wrażliwość, naturalność. Jaśmin na scenie łączy żywioły, emocje, a słuchając ich występu już na słuchawkach człowiek przenosi się do świata magicznego, zimowego chilloutu.

“Kino” to propozycja wprost idealna dla wszystkich, którzy lubią w pełni zanurzyć się w muzyce, poczuć jej ciepło, wrażliwość, naturalność oraz emocje jakie towarzyszyły nam podczas naszego premierowego koncertu. Zagrali wtedy z nami Łukasz Bizoń na gitarze, Mirek Wiśniewski na basie oraz Przemek Kuczyński na perkusji. To oni oraz nasza wspaniała publiczność sprawili, że ta piosenka nabrała zupełnie innych kolorów muzycznych.

Zespół Jaśmin w październiku ubiegłego roku wydał płytę “Sploty”. Piosenka “Kino” jest zapisem emocji, które towarzyszyły zespołowi podczas koncertu premierowego ich pierwszego albumu. Zagrali wtedy oprócz Agaty na wokalu i Karoliny na skrzypcach: Łukasz Bizoń na gitarze, Mirek Wiśniewski na basie oraz Przemek Kuczyński na perkusji. To oni sprawili, że ta wersja nabrała zupełnie innych kolorów muzycznych.