Artystka Neodym zapowiada wielkie, muzyczne zmiany. Piosenkarka i kompozytorka postanowiła zerwać z wpływami ciężkich syntezatorów oraz alternatywnych melodii, zaprezentowanych na swoim debiutanckim albumie „60” w 2023 roku. Obecnie wokalistka pracuje nad kolejnym bardzo klubowym krążkiem i ogłasza nową erę na swej artystycznej drodze.

Utwór „Money” stworzony został wspólnie z polskim producentem Bartoszem Szczęsnym (Rebeka). Niesie ze sobą chwytliwą melodię wokalną, doskonałe syntezatory i inspirującą perkusję. Nawiązując do Tiësto, Jaxa Jonesa i Sama Feldta, Neodym zabiera słuchacza w niezapomnianą podróż na parkiet.

W swej warstwie lirycznej singiel głęboko odzwierciedla dążenie ludzkości do nieustannego dobrobytu. Podejście do pieniędzy może być różne, ale zawsze mają one ogromny wpływ na człowieka i jego życiowe wybory. Czy pieniądze rządzą światem? Czy mogą oddziaływać na mózgi wielu ludzi niczym narkotyk, pozbawiając ich empatii i skupienia na sobie? Prawda czy fałsz? Oto jest pytanie…

Neodym to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów z Wielkopolski, artystka o wyrazistym wizerunku i osobowości, na co dzień mieszkająca w Niemczech. Ma na swoim koncie wiele udanych występów na prestiżowych festiwalach w Polsce oraz za granicą oraz m.in. udział w Kansai Music Conference /Music Expo w Japonii w 2023. Artystka NEODYM to nie tylko mocne, elektroniczne brzmienia, lecz połączenie muzyki z nowoczesnymi sztukami wizualnymi – przede wszystkim futuryzmem, robotyką oraz światem si-fi. Scenicznym znakiem rozpoznawczym wokalistki jest magnetyczna kostka nawiązująca do nazwiska NEODYM, obrazująca siłę oddziaływania muzyki na odbiorcę oraz kosmiczną energię. NEODYM jest pasjonatką nowych technologii, co znajduje odzwierciedlenie podczas jej energetycznych występów na żywo inspirowanych futurystyczną garderobą.

W Polsce Neodym wraz zespołem wystąpi 09. marca 2023 w Toruniu w Kominacie Kultury o godzinie 20:00.
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/KombinatKulturyTorun/

Skład zespołu:
Patrycja Neodym – wokal
Mateusz Kosmaciński – instrumenty klawiszowe, programowanie
Adam Fordon – perkusja
Mikołaj Kryszak – inżynier dźwięku
Sylwia Zaremba – menadżerka zespołu

OBSERWUJ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE NEODYM:

Instagram: https://www.instagram.com/patrycja.neodym/
Facebook: https://www.facebook.com/patrycja.neodym
YouTube: https://www.youtube.com/@NEODYM60
Spotify: https://open.spotify.com/intl-de/artist/1jz3wZFjudxTuklacxT3He