Nowoczesne, elektroniczne brzmienie to znak rozpoznawczy debiutującej artystki. Patrycja Orzeszyńska wraz z producentem muzycznym Krzysztofem Spychałą tworzą duet, którego celem jest ponowne zdefiniowanie polskiej elektroniki. Barwne, życiowe doświadczenia i wieloletnie poszukiwania muzycznych inspiracji stały się fundamentem autorskiego projektu artystki.

Patrycja Orzeszyńska (O.J.Y.S) to wokalistka, która pierwsze kroki w śpiewie stawiała już jako dziecko, dzieliła scenę z muzykami ze świata popu, opery, alternatywy, czy nawet disco. Muzyka elektroniczna pozwala jej na wolność ekspresji, a tym samym na połączenie się ze słuchaczami w sposób energetyczny, intymny i szczery.

Najnowszy singiel ‘’Wojna’’ to wyjątkowy prezent dla fanów muzyki elektronicznej. Oprócz innowacyjnego brzmienia ważny jest również przekaz, ponieważ artystka odsłania muzyczne karty za pomocą tajemniczego, a zarazem poetycznego tekstu. Niejednoznaczność w przekazie powoduje, że słuchacz może zinterpretować treść na swój sposób, co również jest tutaj plusem.

Już niedługo będziemy mogli usłyszeć kolejne nowości od O.J.Y.S. Artystka szykuje wielką, muzyczną niespodziankę – nie tylko dla miłośników muzyki elektronicznej!

Utwór ‘’Wojna’’ jest dostępny na naszej playliście RADAR POLSKA MUZYKA NIEZALEŻNA.