Pan Badi zaprezentował światu swój pierwszy singiel „Miło”. Utwór stanowi debiutancką kompozycję, która charakteryzuje się niecodziennym brzmieniem. Sprawdźcie sami!

Artysta stawia na nowoczesne brzmienia z nutką lat 90. „Miło” to łatwo wpadający w ucho bit, dopełniony melodyjnym tekst. Utwór powstał ze współpracy z młodym producentem Mayke. Duet wyróżnia się nowym, oryginalnym i innowacyjnym stylem. Od melancholijnych, elektronicznych brzmień po imprezowe bangery. Utwór miło jest tego idealnym przykładem!

Kim jest więc tajemniczy Pan Badi? Pod nieoczywistym pseudonimem kryje się Adrian Burek – muzyk, songwriter, wokalista. Pokazał się szerszej publiczności docierając do odcinków live w 10 edycji The Voice Of Poland. Do tej pory tworzył pod własnym nazwiskiem. Artysta postanowił rozpocząć kolejny etap w swoim życiorysie, dając upust wodzom muzycznych fantazji. Dotychczasową twórczość muzyka znajdziecie na jego kanale na YouTube, portalach streamingowych i jego Instagramie.

Jak mówi sam o sobie: „Pan Badi to spełnienie moich muzycznych fantazji. To wygodna super maska coś w rodzaju muzycznego alter ego. Bob Dylan miał swojego Zigiego, ja mam swojego Badiego. Potrzebowałem takiego resetu. Chciałem odciąć się od traktowania mojej twórczości przez pryzmat programu telewizyjnego. Chcę pokazać wszystkim swoją muzykę. Jestem wesołym gościem który niepotrzebnie otrzymał przydomek introwertycznego smutasa”.

Debiutujący artysta co miesiąc będzie publikował nowy utwór. Zabrane piosenki zostaną zamknięte w oficjalnej płycie. Będzie różnorodnie – to pewne!

Utwór ”Miło” dostępny jest na playliście RADAR Polska Muzyka Niezależna na Spotify!