”Zmierzając do Ciebie”  to nowy singiel Patryka Singera, który pochodzi z debiutanckiej płyty wokalisty. Utwór ukazał się w dniu premiery albumu muzycznego, a wraz z nim wyjątkowy teledysk.

Patryk Singer to wokalista, autor tekstów oraz twórca piosenek. Przez niektórych, ze względu na barwę głosu, przestrzeń oraz inspirację muzyczną porównywalny jest do Antka Smykiewicza czy Adela Tawil.

W 2019 roku muzyk wydał singiel pt.: „Nowy Dzień”, do którego napisał tekst, a za kompozycję odpowiedzialny był producent muzyczny Noova. Oprócz tworzenia własnych piosenek i nagrywania coverów, skupia swoją twórczość również na poezji śpiewanej, czego przykładem jest utwór „Pamięć i Chwała”, który został upubliczniony w serwisie YouTube na kanale byłego pułkownika Agencji Wywiadu i oficera służb specjalnych Piotra Wrońskiego.

„Zmierzając do Ciebie” to kompozycja z pogranicza soft pop, a jej melancholijne dźwięki, spokojny, a jakże charakterystyczny głos Patryka Singera, bardzo szybko trafiają do ucha słuchaczy. Utwór ten jest odzwierciedleniem wrażliwości artysty. Teledysk został nakręcony we Władysławowie, ale w klipie pojawiają się również ujęcia nagrywane w Pucku oraz Inowrocławiu. Jest to jeden z najważniejszych utworów muzycznych w dorobku artystycznym Patryka Singera. Miłosna piosenka jest przepełniona refleksją oraz osobistymi doświadczeniami. Warto zwrócić uwagę, że tekst piosenki jest skierowany do jego ukochanej, którą również możemy zauważyć w teledysku.

Debiutancki album muzyczny Patryka Singera zawiera 11 utworów wraz z intro i outro. Już sam tytuł „Zmierzając do Ciebie” zaprasza słuchacza w niesamowitą podróż muzyczną do miłości, która okazuje się niełatwą drogą do osiągnięcia szczęścia. Znajdziemy tam przede wszystkim piosenki z pogranicza gatunku indie pop, pop i house.

Zmierzając do Ciebie (2021)

1.Intro

2.Odnalazłem Cię

3.Zaufaj mi

4.Kocham Cię

5.Ty i Ja

6.Jestem dla Ciebie

7.Sen

8.Moja

9.Jesteś moim Przeznaczeniem

10.Zmierzając do Ciebie

11.Outro

Utwór dostępny na naszej playliście RADAR Polska Muzyka Niezależna na Spotify! Wpadnijcie koniecznie!