Najnowszy utwór to propozycja popowa z rockowym zadziorem, która rządzi się swoimi prawami. Jej specyfika jest nierozerwalnie związana z przekazem, więc w sposób bezpośredni nawiązuje do opowieści w niej zawartej.

Artysta ,,przechodzi(ł)’’ nowotwór, nie tak dawno, bo 3 lata (15 czerwca 2021) temu został u niego zdiagnozowany chłoniak złośliwy śródpiersia. Półtora roku później piosenka była już gotowa do wydania.

Paweł śpiewa  ‘’…Wygodne buty mam by dalej biec, odkrywać wielki świat, dostałem czas, na nowo jeszcze raz, założę je, do przejścia cały świat…”.

Musiałem odczekać, dojrzeć do oddania siebie, wylania swojej historii, odrobiny łez… do pokazania walki i magii, jaka się wówczas rozgrywała w moim życiu.  Ludzie nie chcą smutku, …świat nie wierzy łzom… – jak śpiewał Pan Janusz Laskowski, dlatego w mojej piosence przeważa radość oraz charyzma. Taka charyzma jaka mnie prowadziła przez niełatwy okres chemioterapii, radioterapii. Tylko z silną głową i wiarą można pokonać < go > Tak mi się wydaje, mówię to tylko z mojego doświadczenia.  Szczerze… Powiem WAM jestem gotowy by dalej biec.

Absolutnie nikogo nie pouczam, broń Boże.  Ja dzisiaj Państwu przedstawiam mój sposób celebrowania radości  J  Z perspektywy czasu, to nie było ,,głupie’’ doświadczenie,  to jak taka blizna pozostawiona na pamiątkę. I OBY TYLKO NA PAMIĄTKĘ.

Dziękuję Ci Kochany Boże, żono, córeczko Maju, mamo, tato, rodzino. – oznajmia artysta.

Paweł Jabłoński to piosenkarz pochodzący z Tokarni koło Kielc, jest autorem tekstów i melodii wokalnych do własnych piosenek. Tworzy w gatunku pop. Nagrywa i wydaje od 2015 roku. Wcześniej z zespołem Miasto Nocą, w duecie Orawiecki & Jabłoński. Aktualnie – od 4 lat, wydaje solowo. Mimo choroby nowotworowej jaka go dotknęła, nie zrezygnował z muzyki i marzeń o wielkich scenach. Współpracuje z kilkoma producentami muzycznymi z województwa świętokrzyskiego, śląskiego i małopolskiego. Ma na swoim koncie 10 utworów utrzymanych w gatunku pop. ,,Tobą Tak” – ze stycznia 2020 roku – to Pawła pierwszy solowy singiel, który znalazł się później na EP ,,TOBĄ”.  Najpopularniejszy utwór Pawła o tytule ,,Wakacyjny sen’’ ma już 121 tysięcy wyświetleń teledysku na platformie YouTube i kilkanaście tysięcy na innych platformach cyfrowych. Pawła ostatni utwór (poprzedzający „Dostałem czas”) to piosenka napisana dla córeczki o tytule ,,Malutka Nas Kupiła’’ z okazji jej roczku. Artysta w najbliższej przyszłości planuje wydać płytę, legalną płytę, długogrający krążek.

Obserwuj Pawła Jabłońskiego w mediach:

Instagram: https://www.instagram.com/paweljablonski_pj_/

Facebook:  https://www.facebook.com/paweljablons…

Obejrzyj teledyski (YouTube): https://www.youtube.com/@PawelJablonski

Posłuchaj w Spotify: https://open.spotify.com/artist/3M7Ka…

Booking: paweljablonski.7@wp.pl