Lady Pank, legenda polskiego rocka, powraca do Klubu Stodoła w pełnej rockowej odsłonie! Po udanej trasie MTV Unplugged, zespół, który od 40 lat odgrywa istotną rolę w historii polskiej muzyki, ogłasza dwa elektryczne koncerty w Warszawie, planowane na 12 i 13 kwietnia 2024 roku. Podczas tych wydarzeń nie zabraknie największych przebojów, znanych wszystkim fanom od czterech dekad.

 

Lady Pank to legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 40 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. Przeboje: „Mniej niż zero”, „Kryzysowa narzeczona”, „Tańcz głupia, tańcz”, „Mała Lady Punk”, „Zamki na piasku”, „Zawsze tam, gdzie ty”, „Sztuka latania”, „Fabryka małp”, „Wciąż bardziej obcy”, „Vademecum skauta”, „Zostawcie Titanica”, „Marchewkowe pole”, „Tacy sami”, „Na co komu dziś”, „7-me niebo nienawiści”, „Młode orły”, „Strach się bać” czy „Stacja Warszawa” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy.

Podczas 40-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności, czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka.

fot: materiały prasowe

Lady Pank
12 i 13 kwietnia 2024, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa

TIMING:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek wydarzenia

Bilety dostępne w kasie Klubu Stodoła oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl