Artystka prezentuje swoją kolejną, muzyczną odsłonę. Numer „Wbijaj” to hedonistyczne podejście do weekendu i powiew świeżości na polskim rynku muzycznym. 

O.Y.S (Patrycja Orzeszyńska) – wokalistka o barwnym, życiowym doświadczeniu przeplatanym wieloletnimi poszukiwaniami muzycznych inspiracji. Śpiewała już jako dziecko, dzieliła scenę z muzykami ze świata pop-u, opery, alternatywy, czy disco, ale to muzyka elektroniczna pozwala jej na wolność ekspresji, a tym samym na połączenie się ze słuchaczami w sposób energetyczny, intymny i szczery.

O.Y.S to niski enigmatyczny wokal zaskakujący w każdym kolejnym numerze, dodajmy do tego szybki klubowy bit i raperkę ze starej szkoły SenSeni, która idealnie odnajduje się na bicie typu UK Garage i mamy numer który nie da się włożyć w standardowe ramy ani trapu ani clubbingu. Mimo, że dziewczyny miały wspólnych znajomych, mijały się aż ….spotkały się u wspólnej nauczycielki śpiewu, nie mniej jednak współpraca nastąpiła dopiero 2 latach.
Artystki to bardzo ciekawe połączenie, nie tylko mamy tu numer damsko-damski, ale tez klubowo-trapowy oraz poznańsko-poznański.
Utwór łączy w sobie charakterystyczne powtórzenia klubowe i rapowe gry słowne. Każda z artystek ma swój unikatowy styl, a o dopełnienie całości zadbał znany producent i inżynier miks-masteringu Adash.

OBSERWUJ MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE ARTYSTEK: